כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק מאפשר לעסק שלכם לשפר את החזר ההשקעה בכל פעילויות השיווק. הוא פותח בפניכם ערוץ שיווק חדש המייצר לכם לידים חמים, וגם מאפשר להפיק יותר מכל ההתנהלות שלכם במדיה הדיגיטלית ואפילו בפגישות פנים אל פנים. זהו הכלי אשר יאפשר לכם לסחוט עוד קצת את אחוזי ההמרה, להרחיב את מעגל הלקוחות של העסק ולשמר לקוחות קיימים. כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק מאפשר לכם למסור ללקוח בפורמט דיגיטלי את כל המידע החשוב לגבי העסק. הוא מרכז הכל במקום אחד ומציג את הפנים ותעודת הזהות של העסק. באמצעותו תוכלו להציג ללקוח קישורים אל האתר, הרשתות החברתיות וערוצי התקשורת עם העסק. ניתן גם לשלב את אפליקציות הניווט ולהקל על הלקוח. ניתן להכניס תכונות נוספות בהתאמה לאופי הפעילות העסקית שלכם. כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק גם מבטל את הצורך בכרטיסי הנייר הישנים. הוא מביא יתרונות שיווקיים גדולים יותר, וגם מפחית את הנזק לסביבה. ואם תרצו להכניס שינוי קטן, לא תצטרכו לזרוק את כל הכרטיסים הישנים, פשוט מעדכנים אותו בצורה דיגיטלית.

כיצד ניתן להפיץ כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

עד היום מסרתם את כרטיסי הביקור בפגישות פנים אל פנים עם הלקוחות. לא רק שזה היה מוגבל, זה גם לא הביא תוצאות טובות. זה לא אפשר ללקוחות להתרשם בצורה עמוקה מהפעילות העסקית והשירותים שלכם. במקרים רבים הכרטיסים נשמרו באיזו מגירה, וזה במקרה הטוב, אך לא באו לידי ביטוי ביום שהלקוח נזקק לשירות. לעומת זאת כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לחזק את הקשר עם הלקוח והוא תמיד זמין עבורו, בלחיצת כפתור הוא יכול לשמור אתכם באנשי הקשר שלו. אתם עדיין יכולים ליהנות מהכרטיס גם בפגישות פרונטאליות עם הלקוחות. תוכלו להעביר אותו באמצעות באמצעות מייל או אפליקציות מסרים מיידים, וגם להשתמש בשיטות מתקדמות ונוחות יותר להעברתו במהלך הפגישה, כמו סריקת קוד QR או שבב NFC. אך בניגוד לכרטיסי ביקור מנייר, כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק מאפשר לכם גם הפצה דיגיטלית. אתם יכולים לשלוח אותו בכל הודעה ללקוח, בין אם זה SMS, וואטסאפ או פרסומים ברשתות החברתיות. כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק גם מביא אתכם לגוגל; הלקוח יוכל למצוא אתכם כאשר הוא עורך חיפש בגוגל, ותוכלו גם לקדם אותו בצורה ממומנת. כך הוא ישמש לכם כסוג של דף נחיתה עבור העסק.

מתאים לכל סוגי העסקים

לא משנה מה תחום הפעילות שלכם, B2B או B2C, כרטיס ביקור מתאים לכל עסק ולכל ענף. הוא יכול לשמש עבור העסק, וגם עבור בעלי התפקידים שבו. למשל תוכלו להזמין כרטיס ביקור דיגיטלי לכל מנהל או איש מכירות. בעזרתו תוכלו להציג הרבה יותר מפרטי יצירת קשר. זהו כלי המשמש כ SHOWCASE של השירותים העסקיים. הוא יכול לשמש לצורך הצגת התפריט של המסעדה, תחומי ההתמחות של עורך הדין או כל שירות אחר.
0 +
Powered Merchant
0 +
Trusted Partner
0 +
Professional Team
0 %
Happy Customer

רוצה גם כרטיס של אלפא?