כרטיס ביקור NFC דיגיטלי

לכרטיס ביקור דיגיטלי יתרונות רבים בפן השיווקי וניתן להפיץ אותו בצורות שונות. כרטיס ביקור NFC דיגיטלי הוא כרטיס דיגיטלי רגיל, אך הוא משלב טכנולוגיה נוספת להפצה יעילה של הכרטיס – הפצת הכרטיס באמצעות קרבה.

NFC היא תקן תקשורת טווח אפס. גם אם זו פעם ראשונה שאתם שומעים את המושג, אנו מבטיחים לכם שאתם מכירים אותו ומשתמשים בו. רכשתם היום משהו עם כרטיס האשראי והצמדתם את הכרטיס אל המסוף לצורך החיוב? ובכן השתמשתם בתקן NFC להעביר את המידע מכרטיס האשראי אל המסוף.

נכון שזה היה קל ופשוט? ככה אנו גם רוצים שיהיה השימוש בכרטיס הביקור הדיגיטלי. אם אתם נמצאים בפגישה עם לקוח, במקום שתעבירו לו את הכרטיס בוואטסאפ או במייל, פשוט קרבו את מכשיר הטלפון שלו אל שבב ה NFC, ומייד הפרטים יועברו.

השימוש ב NFC מספק לכם וללקוח הרבה יותר מנוחות, הוא גם מגדיל את ההמרות. הוא מייד חושף את הלקוח לפרטים החשובים של העסק ומאפשר ליצור רושם ראשוני ולבסס אמון ביניכם.

אתם יכולים פשוט להדביק את השבב אל גב הטלפון הנייד, וכך באמצעות קירוב שני מכשירי הטלפון להעביר את המידע. לחלופין ניתן להטמיע אותו גם באמצעים שונים כמו כרטיסי פלסטיק הדומים לכרטיסי אשראי, ואותם לשמור בארנק. למעשה אפשר להצמיד את השבב לכל דבר, אפילו שלט הכניסה למשרד.

עצם השימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי NFC ישדר ללקוח את המסר כי מדובר בעסק רציני ומתקדם מבחינה טכנולוגית.

היתרונות של כרטיס ביקור NFC דיגיטלי

כרטיס NFC מביא לכם את כל היתרונות של כרטיסי ביקור דיגיטליים, אך מוסיף יעילות ונוחות בהפצתו. ניתן להפיץ אותו באמצעות קרבה מטווח אפס, אך כמובן להפיצו בכל אמצעי דיגיטלי אחר, כמו וואטסאפ, אימיליים ומדיה חברתית.

באמצעותו תוכלו להציג ללקוחות את הפנים של העסק בצורה מקצועית ומשכנעת. כל לקוח יוכל מייד להתרשם מהשירותים והרמה המקצועית שלכם. הוא ייחשף לפעילות שלכם במידיות השונות וירגיש נוחות גדולה יותר לעשות אתכם עסקים. זהו כלי המשמש להגברת ההמרות בכל פגישת עסקים או קמפיין. ניתן להעביר אותו ללקוחות בתור הכנה לפגישה, על מנת להכין את התנאים לפגישה מוצלחת. וניתן גם לשלוח אותו לאחר הפגישה, לצורך FOLLOWUP והגדלת ההמרות.

זהו גם כלי המסייע לכם לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ותמיד להישאר במודעות. כך תוכלו לבסס קשר ארוך טווח ומשתלם עם הלקוחות.

כרטיס ביקור NFC דיגיטלי – פתרון ידידותי לסביבה

עד היום ארגונים הדפיסו כמויות אדירות של כרטיסי ביקור מנייר הטבולים במיטב הכימיקלים המסוכנים של תעשיית הדפוס. היום אנו רוצים לעבור לצורות עבודה ידידותיות יותר לסביבה, ולכן אנו מעדיפים להשאיר מאחור את כרטיסי הנייר ולעבור לכרטיסים דיגיטליים. וכך אנו זוכים גם בכלי יעיל ואפקטיבי יותר, וגם שומרים על הסביבה.

0 +
Powered Merchant
0 +
Trusted Partner
0 +
Professional Team
0 %
Happy Customer

רוצה גם כרטיס של אלפא?