מחירון

מחירון כרטיס ביקור דיגיטלי

הכרטיס הדיגיטלי, מותאם לצרכים שלך.

Basic

15ש"ח

לחודש, בתשלום שנתי

Professional

30 ש"ח

לחודש, בתשלום שנתי

Bussiness

55 ש"ח

לחודש, בתשלום שנתי

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Jane Daya

Customer

שאלות ותשובות

יש לכם שאלה?
לאחר שעיצבנו עבורכם כרטיס שיווק דיגיטלי תוכלו להפיץ אותו בצורות שונות. תוכלו לשלוח אותו כקישור באמצעות SMS ואפליקציות מסרים מיידיים, תוכלו לשתף אותו ברשתות חברתיות, להוסיף אותו לתכתובות מייל ואפילו לקדם אותו בגוגל. ניתן גם להשתמש בטכנולוגית NFC על מנת להפיצו בפגישות פרונטאליות.
NFC הוא תקשורת טווח אפס, כלומר אמצעי להעברת מידע באמצעות קרבה. בדיוק כפי שאתם משתמשים ביום בכרטיס האשראי או כרטיס הרב קו. באמצעות אותה הטכנולוגיה בדיוק ניתן גם להעביר את כרטיס הביקור הדיגיטלי ללקוחות. תוכלו להצמיד שבב קטן אל מכשיר הטלפון שלכם, ופשוט להצמיד אותו למכשיר הטלפון של הלקוח בזמן הפגישה. קל, מהיר ונוח.
הוספתם שירות חדש? שיניתם מספר טלפון או כתובת מייל? אין שום בעיה, בניגוד לכרטיסי נייר מודפסים, כאן תמיד ניתן לעדכן את המידע במהירות ובקלות.
מכיוון שזהו כרטיס בעיצוב אישי, עלותו משתנה. היא נעה בטווח של 400-800 שקלים. זוהי הוצאה חד פעמית. בנוסף ישנה עלות אחסון שנתית של 120 ש“ח, אך השנה הראשונה חינם! זוהי עלות זניחה בהשוואה ליכולות החזקות שאתם מקבלים והערך שתפיקו ממנו.
0 +
Powered Merchant
0 +
Trusted Partner
0 +
Professional Team
0 %
Happy Customer

רוצה גם כרטיס של אלפא?