מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

מהו כרטיס דיגיטלי, כיצד משתמשים בו והיכולות שהוא מביא.

בעולם עסקי מלא בתחרות, כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים לשמש עבור העסק או העצמאים ככלי שיווקי חשוב, וגם זול, לצורך הגדלת מעגל הלקוחות. אך מהו כרטיס ביקור דיגיטלי, כיצד משתמשים בו ואלו יכולות הוא מביא איתו?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא פתרון אשר נועד להתאים את הצרכים העסקיים לסביבה הדיגיטלית של היום, וגם לצורך שלנו לשמור על איכות הסביבה ולהימנע מכרטיסי נייר.
כיום אנו מתנהלים בעזרת אפליקציות מסרים מיידים, אימיליים ואתרי אינטרנט. וכאשר הטלפון שלנו תמיד נמצא בהישג יד, אמצעים אלו זמינים עבורנו ועבור לקוחותינו בכל רגע.

כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לנו להציג את כרטיס הביקור העסקי בכל הפלטפורמות הדיגיטליות בצורה קלה ונוחה. אנו יכולים בקלות לשתף באמצעות תכנות מסרים מיידים ואפליקציות שונות, ומביאים נוחות גם לנו וגם ללקוח.

כרטיס ביקור דיגיטלי חוסך מאיתנו את הצורך להסתובב עם חבילת כרטיסי נייר, דבר שהוא גם יותר נוח וגם יותר ידידותי לסביבה. וגם מקבלי הכרטיסים לא צריכים לסחוב איתם דברים נוספים בארנק, הכרטיס פשוט נמצא בענן.

כרטיס ביקור דיגיטלי – יכולות מתקדמות

כרטיסי ביקור דיגיטליים מביאים איתם יכולות מתקדמות בהשוואה לכרטיסי הנייר של פעם.

הם מאפשרים ללקוח שלכם למצוא אתכם בצורה קלה יותר, גם אם מעולם לא נפגשתם. הכרטיס פשוט נמצא באינטרנט וניתן להגיע אליו כאשר מחפשים נותני שירותים בגוגל. הוא מציג את כל המידע העסקי הרלוונטי ופרטי יצירת הקשר עם העסק.

כרטיס ביקור דיגיטלי אף פעם לא הולך לאיבוד ואף פעם לא נבלע במגירת כרטיסי הביקור, הוא תמיד זמין וניתן למצוא אותו בקלות.

בעזרתו הלקוח יכול ליצור קשר עם העסק בצורה הנוחה עבורו. הוא לא צריך להקליד מספר טלפון; הוא יכול פשוט ליזום שיחה בלחיצת כפתור. ואם ירצה יוכל לעשות זאת באמצעות הוואטסאפ או אמצעי תקשורת אחרים. מה שגם מאפשר לכם לשלב אותו עם מערכות של מענה אוטומטי.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מביאים איתם יכולות שיווקיות חזקות. כרטיסי הנייר של פעם היו מוגבלים ביכולת שלהם לבטא מיתוג ומסרים שיווקים. אך באמצעות המדיה הדיגיטלית אתם יכולים להעביר את המסרים השיווקים שלכם בצורה טובה יותר, תוך כדי שימוש בעיצוב גרפי ותמונות.

כרטיס ביקור דיגיטלי יכול גם לשפר את יכולות השיווק מפה לאוזן. הלקוח המרוצה בקלות יכול לשתף אותו עם מכריו באמצעות הוואטסאפ, האימייל או אמצעים דיגיטליים אחרים.

ניתן גם בקלות לעדכן את הפרטים בכרטיסי ביקור דיגיטליים. שיניתם כתובת או מספר טלפון? הוספתם שירות חדש? את כרטיסי הביקור הישנים תצטרכו לזרוק לפח ולהדפיס חדשים. ואילו כאן תוכלו בקלות להכניס שינויים ולעדכן את הפרטים.

שימו לב שניתן לשלב את כרטיסי הביקור הדיגיטלי עם טכנולוגיית NFC, טכנולוגיה המאפשרת לכם להעביר את הכרטיס באמצעות שבב דיגיטלי שאליו מקבל הכרטיס רק צריך להצמיד את מכשיר הטלפון.

תאריך פרסום

שיתוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *